wtorek, 23 września 2014

Jak zarabiać pieniądze? Czyli o dwóch sposobach na zarabianie przez internet.

zarabianie przez internet
Zarabiać pieniądze można na wiele sposobów w szczególności przez internet, nie będę wymieniał tych metod w tym artykule bo tak na prawdę mija się to z celem, postaram się skupić na przedstawieniu popularnych sposobów a właściwie technik wykorzystywanych w sprzedaży internetowej. 

Wielokrotnie zastanawiałem się nad działaniem różnego rodzaju stron sprzedażowych tzw. landing pageów w szczególności tych zrobionych od ręki, a także takich które zostały dopracowane wręcz do perfekcji, ale było to działanie bardzo czasochłonne. I doszedłem do następującego wniosku, a mianowicie każda metoda ma w sobie plusy.

JAKOŚĆ STRONY A SPRZEDAŻ 
Warto zwrócić uwagę, iż strona wykonana prawidłowo z wytycznymi Google, a także bardzo bogata w dużo treści i szatę graficzną jest w stanie zachęcić potencjalnego klienta do zakupu już bezpośrednio będąc na stronie sprzedażowej, natomiast zupełnie inaczej to ma się w przypadku tworzenia tzw. szybkich stron sprzedażowych, które służą wyłącznie do zbierania ciasteczek, a w przyszłości mogą przynieść zarobek, często taka strona nie wygląda zbyt estetycznie i przyciągająco, ale mimo wszystko znajduje się już po krótkim czasie na wysokiej pozycji w Google, bo właśnie autor takiej strony w szczególności się na tym skupia. 

Plusy wysokiej jakości strony: Bardzo wysokiej jakości treść, która wzbudzi zaufanie klienta, mimo czasochłonnego projektu a co za tym idzie opóźnienie możliwości zarobienia przez internet z dnia na dzień, wydaje się iż takie rozwiązanie będzie dla osoby działającej w marketingu internetowym długofalowe jeżeli chodzi o możliwości rozwoju strony. 

Plusy niskiej jakości strony: Krótki czas stworzenia strony sprzedażowej, przygotowanie treści wyłącznie z nastawieniem na konkretne słowa kluczowe, a także odpowiednie pozycjonowanie sprawi, że pierwsze prowizję na takiej stronie pojawią się szybko, natomiast jest to działanie 2-3 miesięczne, a więc nie stabilne, gdyż Google zbytnio nie toleruje tego typu stron. 

Jak widać każda z metod może przynieść korzyści, natomiast jeżeli jesteś osobą, która ma potencjał i chce się rozwijać to mimo wszystko polecam pierwsze rozwiązanie, w ten sposób na pewno jesteś w stanie zarabiać przez internet długofalowo. Ponadto zapraszam do zapoznania się z ciekawą infografiką dotyczącą w dużym stopniu tego artykułu (po lewej stronie, kliknij a się powiększy ) jednego z popularnych obecnie programów partnerskich.

Dodatkowo jeżeli marzy Ci się o tym, aby zarabiać przez internet solidne pieniądze, to warto zarejestrować się właśnie w tym programie partnerskim, w szczególności, że jest to pierwszy taki w którym partner dostaje wszystkie niezbędne narzędzia do pracy, między innymi bannery, gotowe szablony, zdjęcia, filmy wideo i wiele innych rzeczy, które zdecydowanie ułatwiają promocje usług programu partnerskiego Cash In Pills.

DLATEGO TEŻ ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ I ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ Z CZOŁOWYM PROGRAMEM PARTNERSKIM.


ps. za kilka dni postaram się napisać, a właściwie przekazać więcej informacji na temat tego programu partnerskiego ponieważ widzę w nim duży potencjał. Oczywiście jeżeli masz doświadczenie właśnie z CIP to zapraszam do wymiany poglądów itp w komentarzach poniżej.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz