surfbary

Surfbary to nic innego jak darmowe aplikacje, które wymagają wyłącznie od nas podłączenia do internetu, dzięki czemu zarabiamy poprzez wyświetlanie reklam. Za wyświetlenie każdej z nich otrzymujemy określone punkty, które potem możemy zamienić na realne pieniądze. 

Rozmiar takiego surfbara jest niewielki przez co nie przeszkadza w użytkowaniu komputera, dlatego też może być włączony non stop, zaletą jest fakt, że możemy go przemieszczać na ekranie w miejsce, które nam odpowiada w danej sytuacji.

Przyznam szczerze, że gdybym pisał z 6-7 lat temu ten artykuł to bym stwierdził, że surfbary to idealny sposób na zarobienie dodatkowej kasy, już nie poprzez sam system wyświetlania reklam, a dużo sieć osób poleconych można było kiedyś coś zarobić. Teraz uważam, że jest to starta czasu, która generuje na prawdę groszowe zarobki, które mało którą osobę zadowolą. 

Dlaczego w związku z tym zdecydowałem się o tym napisać ? Ponieważ widzę, że jest jeszcze wiele osób, które się interesują taką tematyką zarobku w związku z tym przedstawiam kilka obecnie najlepszych surfbarów, którymi warto się zainteresować, poniżej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz