czwartek, 30 października 2014

małe strony na potrzeby zarabiania w internecie

tworzenie małych stron sprzedażowych
Mini strony to nic innego jak tworzenie witryn internetowych idealnie zoptymalizowanych pod reklamy kontekstowe, dzięki którym będziemy w stanie zarabiać. Takie strony najczęściej zawierają maksymalnie osiem podstron z konkretną treścią, którą potrzebują użytkownicy internetu, oczywiście nie może to być spam i bezsensowne treści, które odbiegają od tematyki takiej strony. W internecie możemy znaleźć wiele takich małych stron, gdzie użytkownicy tworzą ich setki umieszczając przy tym reklamy Google Adsense, zarabiając przy okazji spore pieniądze. 
Strony internetowe pod Google Adsense tworzy się tylko i wyłącznie dla celów zarobkowych. Ile jesteśmy w stanie zarobić na takiej mini stronie ? różnie, tak na prawdę wszystko zależy od branży, w której będziemy tworzyć takie strony, np. wszystkie aspekty związane z finansami są najbardziej opłacalne i jesteśmy w stanie już na jednym kliknięciu zarobić 6 zł. Natomiast z reguły w innych branżach za kliknięcie otrzymujemy maksymalnie 1 zł.
Natomiast biorąc pod uwagę fakt, że prowadzimy trzy, bądź cztery blogi i na każdym z nich mamy dwa, czy trzy kliknięcia pozwoli to nam zarobić spokojnie w przeciągu miesiąca bez problemu około 500 zł jak na dodatkowo pracę na pewno jest to wynik zadowalający.

O czym pisać w internecie ? 

Tak na prawdę można pisać o wszystkim na co mamy ochotę, ważne, aby było to na tyle interesujące, aby pojawił się ruch na blogu, który będzie chciał czytać Twoje treści. W przypadku jeśli nie wiesz o czym pisać warto zajrzeć do narzędzia Google Adwords i sprawdzić popularne frazy słów kluczowych, oraz poziom konkurencji, a następnie wyciągnąć odpowiednie wnioski i zacząć pisać.
Ok, wracając do mini stron są one tak tworzone, aby było możliwe umieszczenie reklam w jak najlepszym położeniu, takim który jest widoczny dla każdego użytkownika naszej strony. W tym wszystkim chodzi oto, aby ta reklama miała jak największą klikalność. 
Uwaga! Chciałabym zaznaczyć, aby tworzyć strony o wysokiej jakości jeżeli chodzi o treść z dwóch prostych powodów, po pierwsze zbyt krótki post może zostać odebrany przez Google jako spam, po drugie im większej jakości tekst tym większy ruch na naszym blogu, a co za tym idzie zarobki. 

Jak zacząć promować mini stronę ? 

Promowanie takich stron nie różni się niczym od pozycjonowania klasycznych stron. Warto się promować poprzez umieszczanie linków w katalogach, pisanie precli, czy też korzystanie z portali społecznościowych dla uzyskania większego ruchu. Ponadto istnieje też możliwość wykupienia tzw. płatnych linków, dzięki czemu uzyskamy kolejne osoby odwiedzające bloga.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz