wtorek, 6 maja 2014

Program partnerski Ceneo.pl efektywną metodą zarabiania przez internet

Jeżeli prowadzisz bloga, bądź stronę i zastanawiasz się jak zarabiać przez internet to mogę Ci polecić program partnerski Ceneo.pl,w który masz szanse promować w formie wyszukiwarki na stronie (bądź innych jednostek reklamowych), przez co efektywność takiego działania może się okazać na tyle skuteczna, iż zaczniesz zarabiać swoje pierwsze pieniądze przez internet. Najlepsi partnerzy są w stanie w ciągu miesiąca wygenerować kilka tysięcy zysku na tym właśnie programie partnerskim ! 

Program partnerski Ceneo gwarantuje swoim partnerem 65% przychodów wychodzi to mniej więcej
20-30 gr za zwykłe kliknięcie, większe pieniądze zarabiamy w momencie kiedy z naszego polecenia zostanie sprzedany produkt. Ponadto partner ma możliwość promowania samego programu partnerskiego przez co otrzymuje 10% od zarobków partnerów, których polecił. Ważne jest, aby pamiętać o zapoznaniu się z regulaminem link. Niestety wiele osób bardzo naiwnie podchodzi do tego programu partnerskiego i zaczynają klikać sami w oferty co jest bardzo drastycznym wykroczeniem, wszystko jest monitorowane przez program partnerski Ceneo.pl dlatego istotne jest, aby działać według zasady FAIR PLAY ! 

Jak zacząć zarabiać ?
Po pierwsze zarejestruj się do programu partnerskiego link W momencie kiedy już się zarejestrujesz i przejdziesz do głównego panelu to masz dwie możliwości do wykonania. Po pierwsze Tworzenie własnych kreacji dzięki czemu możesz stworzyć maksymalnie zoptymalizowany baner na swój blog, bądź stronę – jest to rozwiązanie dla osób chcących reklamować produkty sprzedażowe ceneo.pl Drugim rozwiązaniem jest polecanie programu partnerskiego innym partnerem ( im więcej partnerów, tym większe Twoje zarobki), aby rozpocząć promocję wystarczy przejść do zakładki sposób poleceń i wybrać metodę reklamowania w tym przypadku mamy jedynie dwie możliwości link partnerski, a także wszelkiego rodzaju banery. Jeżeli jesteś ciekaw dodatkowych informacji zapraszam do kontaktu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz