piątek, 31 października 2014

Programy partnerskie czyli efektywne zarabianie przez internet

programy partnerskie
Zarabianie przez internet ma to do siebie, że istnieje wiele sposobów zarabiania. Jedną z metod na dodatkowe pieniądze są programy partnerskie. Opiera to się na promowaniu usług, produktów danej firmy za każdą sprzedaż z naszego polecenia otrzymujemy określoną prowizję, jej procent zależy wyłącznie od firmy z którą zdecydowaliśmy się współpracować. Ta metoda wydaje się jedną z łatwiejszych, dlaczego ? Ponieważ dostajesz już gotowy produkt, materiały do promocji a jednym Twoim zadaniem jest tylko zachęcić innych do zakupu. 
 Zarabiać poprzez programy partnerskie można na dwa sposoby pierwszy to prowadzenie własnej strony internetowej, natomiast drugi to promowanie ofert na forach dyskusyjnych z użyciem własnego linku referencyjnego. Osobiście w tym miejscu mogę powiedzieć, że ta pierwsza metoda przynosi więcej korzyści ze względu na zaufanie potencjalnego klienta, który będzie bardziej skłonny kupić produkt będąc na stronie, niż poprzez link z forum dyskusyjnego osoby kompletnie anonimowej.
Kiedy już zaczniesz tworzyć taką stronę pamiętaj, że serwisy powiązane tematycznie z programem partnerskim przyniosą Ci zadowalające korzyści, zupełnie jest w momencie kiedy np. prowadzisz stronę o urodzie, a umieszczasz na niej oferty programu partnerskiego z branży motoryzacyjnej, wtedy też procent sprzedaży będzie wręcz zerowy.
W zależności z jakiego programu partnerskiego korzystamy w każdym z nich określony jest minimalny próg wypłaty, który najczęściej waha się przedziale od 50 zł do 400 zł, czyli jak najbardziej w krótkim okresie czasu przy intensywnej pracy możemy już uzyskać wypłatę w pierwszym miesiącu. 

ILE MOŻNA ZAROBIĆ W PROGRAMACH PARTNERSKICH ? 

To już wyłącznie zależy od Ciebie i programów partnerskich z których korzystasz. Najczęściej od każdej sprzedaży otrzymujemy prowizję od 20% do 40%. Dajmy na przykład, że dany produkt kosztuje 100 zł wtedy też zarobisz od 20 zł do 40 zł przy kilku sprzedażach w miesiącu wychodzi bardzo ciekawa suma, która na pewno zachęci Cię i zmotywuje do dalszej pracy. Zaznaczam przy okazji, że nie ma co sugerować się moim powyższym przykładem bo tak na prawdę każdy program partnerski ma inne prowizje przez co zarobki mogą być jednocześnie mniejsze, ale i również zdecydowanie większe.

2 komentarze:

  1. Programy partnerskie są jak inwestycja długoterminowa - na początku jest dużo pracy i mało efektów, a później jest dokładnie na odwrót.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zgadza się, niestety wiele osób zbyt szybko rezygnuje, ponieważ nie widzi efektu, a szkoda bo każdy kto jest cierpliwy w końcu zauważy efekty.

    OdpowiedzUsuń