środa, 10 września 2014

Dodatkowa praca polegająca na wypełnianiu ankiet jednak daje efekty !


http://www.myiyo.com/?ref=28983215
Ta metoda zarabiania przez internet, którą chcę przedstawić polega na wypełnianiu ankiet, czyli udzielamy odpowiedzi na pytania danej firmy, której wyniki pomogą zapoznać się z zapotrzebowaniem użytkowników w danej tematyce. Przyznam otwarcie, że osobiście testowałem wiele takich stron, gdzie można było zarobić poprzez wypełnianie ankiet, natomiast nie każda okazała się wypłacalna i spowodowała, że straciłem swój cenny czas, jeśli chodzi o te, które mogę z czystym sumieniem polecić to myiyo NAJLEPSZY PORTAL GDZIE MOŻNA WYPEŁNIAĆ ANKIETY ZARABIAJĄC PRZY TYM REALNE, ALE CO NAJWAŻNIEJSZE WYPŁACALNE PIENIĄDZE. 

Myiyo to serwis, który łącze w sobie dwie istotne funkcje wykorzystywany jest do wypełniania ankiet, a także jako portal społecznościowych. Takie niespotykane rozwiązanie powinno tylko pomóc użytkownikom, ponieważ pozwala oprócz wypełniania ankiet nawiązać kontakty z osobami, które właśnie w ten sposób też zarabiają pracując w domu. Na wypełnianiu ankiet z tym portalem jesteśmy w stanie zarobić od 2 zł do 15 zł wszystko to zależy od długości ankiety do której zostaliśmy zaproszeni. 

NIE ZWLEKAJ ZAREJESTRUJ SIĘ I ZACZNIJ ZARABIAĆ

 

WSZYSTKO CO WAŻNE NA TEMAT WYPEŁNIANIA ANKIET ONLINE W POLECANYM PRZEZE MNIE SERWISIE 

 

2. Podobnie jak w przypadku wielu portali, czyli wpisujemy odpowiednie dane, aby uzyskać dostęp do serwisu, zaznaczam przy tym, aby były one prawdzie, ponieważ jeżeli podamy niezgodne z prawdą, może być problem w przyszłości z wypłaceniem naszych zarobionych pieniędzy. 

3. Następnie potwierdzamy nasze konto w serwisie wykonując aktywację, którą otrzymaliśmy na e-mail. 

4. Kiedy już pierwszy raz zalogujesz się w serwisie pamiętaj o tym, aby wypełnić cały swój profil, jest to ważne z dwóch istotnych powodów pierwszym z nich jest to, iż pod jego względem wybierane są dla nas ankiety, drugim istotnym aspektem jest to, że na wypełnieniu profilu otrzymamy nasze pierwsze pieniądze, które warto potraktować jako bonus. 

5. Dodatkowo możesz polecać znajomych do wypełniania ankiet, przez co pozwoli to Ci zarobić kilka dodatkowych złotych przez zdecydowanie szybciej osiągniesz swój próg wypłaty, który wynosi 100 zł na konto PayPal, bądź bezpośrednio na konto bankowe.

3 komentarze:

 1. Zarejestrowałam się właśnie do wypełniania ankiet, po jakim czasie mniej więcej można spodziewać się pierwszych ankiet ??

  OdpowiedzUsuń
 2. Wypełnianie ankiet jest fajną formą dorobienia kilka zł. Pytanie tylko z jaką częstotliwością te ankiety występują na myiyo?
  Bywały serwisy, gdzie niestety jedna ankieta za 2 zł występowała raz na 3-4 miesiące :)
  Pozdrawiam
  Ł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystko zależy od tego czy profil użytkownika jest dobrze uzupełniony, wtedy też mamy większą szanse na otrzymywanie większej liczby ankiet do wypełnienia, brane są także pod uwagę takie aspekty jak DOKŁADNOŚĆ, niestety wielu użytkowników wypełnia je na hop siup, przez co potem zdziwienie, że nie otrzymują kolejnych...

  Oczywiście fortuny poprzez wypełnianie ankiet się nie zbije, ale można dorobić kilka groszy do stałej pensji lepsze je mieć niż nie;-)

  OdpowiedzUsuń