wtorek, 13 maja 2014

LSN czyli LEAD SYSTEM NETWORK ZARABIANIE W INTERNECIE

LSN czyli LEAD SYSTEM NETWORK. Jest to genialny program partnerski ze znakomitym planem wynagrodzeń. Przedstawię Ci krok po kroku na czym polega i dlaczego warto wziąć w nim udział nawet jeśli jesteś osobą, która dopiero zaczyna działać w marketingu sieciowym to takie rozwiązanie będzie dla Ciebie prawdziwą bombą.

Dużą zaletą LSN jest fakt, że otrzymujesz 100% prowizji, zastanawiasz się pewnie dlaczego jest możliwe otrzymanie tak dużego % prowizji, a mianowicie został stworzony produkt zwany BASIC, który zawiera narzędzia marketingowe, które są niezbędne dla każdej osoby pracującej online są to między innymi autorespondery, platformy webinarowe, gotowe blogi, strony przechwytujące, live chaty a także cały system zarządzania, czyli wszystko co jest wręcz wymagane, aby stworzyć poprawnie działający biznes online.


Cena produktu jest bardzo atrakcyjna wynosi jedynie 30$ miesięcznie czyli wychodzi to nieco ponad 90 zł nie jest to dużo biorąc pod uwagę jakie ceny oferują konkurencyjne firmy zapewniające takie narzędzia.

Natomiast już patrząc z punktu zarabiania przez internet produkt bije całkowicie wszelkiego rodzaju tego typu usługi. A mianowicie kupując produkt za 30$ i polecając choć jedną osobę otrzymasz 30 $ czyli 100% prowizji czyli kwota, którą zainwestowałeś zwróci Ci się całkowicie im więcej osób poleconych tym większych Twój zarobek. W tej chwili nasuwa się pytanie na czym zarabia ten program partnerski, a mianowicie, aby móc promować trzeba wykupić usługę reselerską, aby móc polecać go innym osobom, aktywacja takiego konta wynosi niecałe 20 $ dlatego też inwestujesz wyłącznie 50 $ miesięcznie jest to 150 zł jak za takie narzędzia, a także możliwość zarabiania na tym jest to cena bardzo niska. Wyobraź sobie sytuację gdzie polecisz jedynie 10 osób w tym momencie Twój dochód będzie wynosił 300$ czyli 900 zł jak na początek uważam, że jest to świetna oferta, ale to nie wszystko. 
Istnieje jeszcze drugi plan marketingowy dzięki któremu jesteś w stanie wygenerować większy dochód jest to oferta PRO, która oprócz bezpośrednich poleceń opiera się także na zarabianiu z matrycy czyli całej struktury. Czyli dajmy na przykład masz w strukturze 27 osób to pozwala osiągnąć Ci to dochód w wysokości 1011 $ czyli ponad 3000 zł. W tym systemie każdy partner może mieć pod sobą wyłącznie 3 partnerów, ale teraz bardzo ważna informacja strukturę poniżej Ciebie budują osoby, którą znajdują się nad Tobą w strukturze, aż do 9 poziomu czyli jeśli osoba, która Ciebie poleciła ma więcej niż 3 partnerów to te osoby nakierowuje na Ciebie, no chyba, że posiadasz już 3 osoby pod sobą to kolejne osoby przekazywane są niżej w strukturze dzięki czemu Twój dochód wzrasta. Oczywiście oprócz tego zarobku czyli 1011$ zarabiasz dodatkowo na wszystkich osobach, które poleciłeś i skorzystały z oferty BASIC


Czyli dajmy na przykład 

Poleciłeś 30 osobom ofertę BASIC zarabiasz 300$ + 1011 $ z oferty pro czyli daje Ci to 1311 $ czyli nieco ponad 3900 zł.

Dlaczego warto dołączyć do systemu teraz ? a mianowicie jest on w chwili obecnej w fazie rozwoju przez co rozrost całej struktury przebiega bardzo dynamicznie, dlatego też mogę Cię zapewnić, że im wcześniej się zarejestrujesz to tym większa szansa, że będziesz zarabiać konkretne pieniądze, biorąc pod uwagę fakt, iż za kilka miesięcy liczba osób zarejestrowanych dziennie, będzie stopniowo malała, przez co ciężej będzie się odnaleźć w strukturze ten moment jest najbardziej optymalnym na rejestrację, jako dowód pokaże Ci jak dużym zainteresowaniem cieszy się LSN w chwili obecnej. 

W tej chwili pode mną w strukturze znajduję się już ok. 3000 tysiące osób w ciągu 2 dni od dołączenia. 


Warto się zarejestrować biorąc pod uwagę, że jest to faza budowania struktury przez co rejestracja i polecanie jeszcze przez niecałe 3 tygodnie jest całkowicie darmowa. Dostępny jest jeszcze inny plan marketingowy, do którego link podeślę Ci w momencie rejestracji dzięki czemu wszystko szczegółowo będziesz miał omówione, w skrócie mówiąc polecając osoby, aż do 3 poziomu jesteś w stanie zarobić bagatele 19 tysięcy dolarów, oczywiście, aby osiągnąć taki poziom trzeba mieć już jakieś doświadczenie, natomiast z materiału, który Ci podeśle po rejestracji dowiesz się jak śmiało zarobić do 3000$ co jest już bardzo fajną sumą. 

Poniżej  znajduję się specjalny link z który należy dokonać rejestracji jest to mój link referencyjny do mojej osoby, czyli jeżeli dołączasz z mojego polecenia daje Ci pewność, że otrzymasz wszystkie niezbędne informację na temat tego jak działać, a także zapewnię Ci dostęp do zamkniętej grupy LSN POLSKA, która w tej chwili ma ponad 100 osób oczywiście polecać można ludzi z całego świata. 

Lead System Network jest niesamowitym rozwiązaniem dlatego warto wykorzystać to szansę zarejestruj się już teraz, dzięki czemu już w okresie letnim będziesz zarabiać pierwsze konkretne pieniądze w marketingu sieciowym. 


Prawdziwy buum nastąpi w momencie oficjalnego otwarcia tego systemu czyli 1 czerwca, dlatego też warto mieć odpowiednio wysokie miejsce w strukturze. Jedyne co teraz należy zrobić to wyłącznie się zarejestrować w momencie kiedy platforma będzie już oficjalnie otwarta przekonasz się ile osób jest w Twojej strukturze i dopiero na tym etapie decydujesz czy chcesz opłacić abonament i zarabiać na osobach pod Tobą. To by było na tyle, oczywiście jeśli masz pytania to momencie Twojej rejestracji do Ciebie się odezwę i ewentualnie odpowiem na Twoje wszystkie niejasności . Trzymaj się ;-)

6 komentarzy:

 1. Ciekawy system na zarabianie i odbieranie prowizji :)

  OdpowiedzUsuń
 2. zgadza się, niestety jest wiele osób co nie chce się przekonać do tej metody zarabiania w internecie, cóż ich strata. pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę o informacje jak mozna z tego programu wyrejestrować się

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiem z czyjego polecenia zarejestrowałem się ,gdzie to sprawdzić?

  OdpowiedzUsuń
 5. niestety nie się wyrejestrować i z tego co widzę nie ma żadnej informacji z kogo polecenia się zarejestrowałeś, a dlaczego chcesz zrezygnować ?

  Osobiście mogę Ci polecić bardzo ciekawy program partnerski jeżeli ktoś jesteś zainteresowany to zapraszam do kontaktu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeżeli chcesz sprawdzić z czyjego polecenia się zarejestrowałeś,
  wejdź w zakładkę "My Team" następnie w "Genealogy Tree" i po prawej stronie znajdziesz informacje z czyjego polecania się zarejestrowałeś.

  OdpowiedzUsuń