uploading

Uploading polega na zarabianiu pieniędzy przez internet poprzez udostępnianie własnych plików na specjalnych hostingach. Najczęściej są dostępne dwie metody na których my użytkownicy zarobimy są to portale pay per download czyli zapłać zanim pobierzesz, jest to najczęściej sms, drugą formą natomiast jest pay per action (czyli zanim pobierzesz zapłać za działanie, czyli najczęściej wypełnij specjalną ankietę). Dlatego też udostępniając plik na takim portalu mamy szanse zarobić, za smsy, bądź wypełnione ankiety, przez co przy dość dużej promocji może zapewnić na prawdę duże zyski. Istotą sprawy jest, aby pliki były nasze własne, w innym przypadku nasze konto może zostać zablokowane, a wszystkie zarobione pieniądze mogą być anulowane bez podania przyczyny przez portal. 

Aby zacząć zarobiać na Uploadingu wystarczy wybrać odpowiedni hosting, który gwarantuje zarobki za pobrania pliku,w momencie kiedy już go znajdziemy i umieścimy plik na serwerze ważne jest, aby zadbać o odpowiednią promocję, aby tych pobrań było z każdym dniem coraz więcej. Warto reklamować się na forach dyskusyjnych, portalach społecznościowych, czy też na różnego rodzaju stronach internetowych z podobną tematyką, bądź też można udostępniać link znajomym, którzy potrzebują konkretnego materiału na zajęcia, a my akurat wgraliśmy go na hosting portalu, który za pobranie nam zapłaci ;-)...aha no i oczywiście tworzenie specjalnych generatrów do gier i umieszczanie ich na YouTube jest godne polecenia. 

Poniżej znajdziesz najlepsze portale do umieszczania plików ( z możliwością zarobienia). Powodzenia w działaniu, jeżeli decydujesz się na to metodę zarabiania w internecie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz