środa, 3 września 2014

Pisz artykuły. Zarabiaj prawdziwe pieniądze nie wychodząc z domu !

Pisanie artykułów i teksty SEO na zamówienie
Szukając pracy zdalnej, którą możemy wykonywać przez internet często trafiamy na oferty pisania artykułów, które cieszą się coraz to większą popularnością wśród osób, chcących zarabiać w domu. Za napisanie krótkiego artykułu na konkretny temat otrzymujemy wynagrodzenie. Dlatego też chciałbym przedstawić portal gieldatekstow.pl jest ona przeznaczony dla osób, które piszą teksty i chcą je sprzedawać, ale także dla osób, które chciałby kupić już gotowy tekst na bloga, bądź stronę. 

Czy każdy może zarabiać jako copywriter ? 

Oczywiście, że tak nawet jeżeli nie posiadasz specjalnego doświadczenia w pisaniu artykułów to zapewniam Cię, że jeżeli będziesz systematycznie pisać takie artykuły w końcu się wyrobisz i będą one często kupowane przez użytkowników internetu.

Zarabiaj dodatkowo na programie partnerskim ! 

Ponadto możliwe jest zarabiania na promowaniu samej giełdy tekstów, wystarczy się zarejestrować na stronie i pobrać specjalny kod, bądź baner i umieścić go na swoim blogu, dzięki czemu zarobisz 5% zysków od każdego poleconego użytkownika.

Gdzie warto reklamować program partnerski ? 

 Wszędzie gdzie się da;-) oczywiście z zachowaniem etyki bez spamu. Z własnego doświadczenia mogę polecić promowanie na forach dyskusyjnych o tematyce pisania artykułów, bądź powiązanych, a także poprzez reklamę w portalach społecznościowych. POWODZENIA ! 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz