wtorek, 6 maja 2014

copywriting czyli zarabianie przez internet na pisaniu tekstów

Copywriting to nic innego jak pisanie tekstów na zlecenie jest to jedna z łatwiejszych forma zarabiania przez internet. Jeżeli uważasz, że jesteś osobą kreatywną i mającą łatwe pióro taka metoda zarabiania w internecie jest przeznaczona dla Ciebie. 
Zarobki jakie możemy osiągnąć na copywritingu wyłącznie zależą od nas od tego jakie posiadamy umiejętności i jak skuteczne i interesujące piszemy artykuły. Aby zarabiać w ten sposób należy pisać artykuły nie krótsze niż 1000 słów co nie wydaje się problemem w szczególności jeżeli uda nam się znaleźć zlecenie w tematyce, w której posiadamy dużą wiedzę, dlatego też jeżeli Twoją pasją jest np. motoryzacja napewno jesteś w stanie napisać kilka unikalnych artykułów, które zostaną odpowiednio wynagrodzone przez osoby działające w tej branży. Im więcej piszesz tym więcej zarobisz.
Ponadto jeżeli Twoja znajomość języków obcych jest na poziomie zaawansowanym możesz swoje zarobki zwiększyć nawet pięciokrotnie, zapotrzebowanie na teksty w językach obcych jest olbrzymie jest to szansa dla Ciebie ! 
Zapewne zadajesz sobie pytanie w jaki sposób mogę rozpocząć zarabianie przez internet pisząc artykuły ? Nic trudniejszego, jak znaleźć portale, które w dużej mierze skupiają na oferowaniu tego typu zleceń. Poniżej przedstawię Ci kilka z wielu takich stron na których warto szukać zleceń, bądź też gdzie można umieścić ogłoszenie o swoich umiejętnościach, dzięki czemu możliwe, że zainteresowane osoby odezwą się do Ciebie w krótkim odstępie czasowym od założenia takiego konta na portalu. 

Przykładowe programy gdzie można zarabiać na pisaniu tekstów nie wychodząc z domu: 


Textmarket – jest to obecnie najlepsza strona przeznaczona dla osób specjalizujących się w pisaniu tekstów na potrzeby internetu. Na stronie textmarket mamy możliwość przyjmowania zlecenia jak i kupowania już gotowych tekstów. Proces dołączania do portalu jest bardzo prosty, strona tego portalu jest bardzo przejrzysta i klarowna dla każdego użytkownika. Dlatego też jeżeli chcesz już zacząć zarabiać w internecie. DOŁĄCZ 
Zaradni.pl – portal mający na celu umieszczanie wszelkiego rodzaju porad z wielu dziedzin życia, mamy dostęp do ponad 20 kategorii. W tym przypadku kwota, która zarobimy zależy od liczby wyświetleń porady, którą umieściliśmy w sieci. Warto pamiętać, iż na portalu zaradni.pl nie należy pisać „długich wypracowań” a konkretnie sprecyzowane rady w danej dziedzinie wedle zasady „ krótko i na temat”. Bukisa.com - jest portalem anglojęzycznym, dlatego też zarobki tu będą zdecydowanie większe niż w portalach na naszym rynku. Zasada zarabiania jest identyczna jak w wyżej wymienionym portalu zarabiani.pl. Według regulaminu Bukisa.com za każde tysiąc wyświetleń otrzymujemy od 2 do 4 dolarów.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza