niedziela, 31 sierpnia 2014

Twoją pasją jest fotografia ? Zacznij zarabiać w internecie !


Wiele osób chcących zarabiać w internecie nie jest w pełni świadoma jak wiele możliwości daje sprzedaż zdjęć w różnego rodzaju microstockach (bankach zdjęć). Sposób zarabiania w internecie poprzez sprzedaż zdjęć jest bardzo prosty, w szczególności jeśli jesteś zawodowym fotografem, bądź też amatorskim pasjonatem dobrze wykonanej fotografii. Jedne co potrzebujesz to komputer, internet, a także aparat fotograficzny, który Ci pozwoli uchwycić piękne miejsca, a także ciekawe zdarzenia.
 

Aparat fotograficzny

Musi to być sprzęt, który zapewni nam pełną kontrolę poprzez ustawienie przysłony, czasu naświetlenia, czy balansu bieli. Ułatwi to wykonanie zdjęcia wysokiej jakości, oczywiście im posiadamy większą wiedzę na temat fotografii to tym lepiej dla nas, w szczególności, że banki zdjęć zwracają dużą uwagę na odpowiednie ustawienia techniczne.


Zdjęcie

Jeżeli szukasz inspiracji do robienia zdjęć, które mogą pozwolić Ci zarobić pieniądze na ich sprzedaży, to mogę śmiało stwierdzić, że szeroko powiązana tematyka zdrowia, a także urody jest bardzo popularna wśród osób prowadzących wszelkiego rodzaju strony internetowe.  Oczywiście nie oznacza to, że każda inna tematyka się nie sprzeda w szczególności jeśli zdjęcie jest naprawdę dobre w danej dziedzinie.

Gdzie najlepiej publikować zrobione zdjęcia ?

Wszystko zależy od Twoich zdolności w robieniu fotografii, dla osób bardzo zaawansowanych bardzo popularny i polecany jest ShutterStock, natomiast istnieją inne ciekawe banki zdjęć takie jak fotolia, dreamstime, istockphoto, oraz stockxpert one cieszą się popularnością wśród osób, które się uczą i jeszcze nie osiągnęły tego maksymalnego poziomu fotografowania.

 

Dlaczego ludzie są chętni na kupowanie tego typu zdjęć ?

Odpowiedź jest bardzo prosta, w sczególności jeśli sobie wyobrazimy jakie koszty poniesiemy zatrudniając fotografa, który wykona kilka fotek na potrzeby naszej strony prywatnej, czy też firmowej.  W ten sposób każdy jest w stanie za małą opłatą uzyskać potrzebne zdjęcia, które chce wykorzystać do bardziej estetycznego wyglądu strony.

Czy faktycznie każdy może zarobić ?

Prawda jest taka, że jeśli posiadasz odpowiednio wiedzę na temat robienia zdjęć (odpowiednie ustawienie sprzętu, edycja zdjęcia) to na pewno zarobisz w ten sposób sporo, natomiast osoby, które nie posiadają najmniejszej wiedzy praktycznie żadnej mają małą szanse osiągnąć minimalną stawkę jako można wypłacić, a wynosia ona najcześciej 100$.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz