czwartek, 8 maja 2014

Moneymilioner skuteczne zarabianie w internecie

Przeglądając wyszukiwarkę Google zauważyłem iż coraz więcej osób interesuje się tym, jak zarabiać w internecie ? Dlatego też chciałbym wszystkim zainteresowanym tematyką przedstawić bardzo interesujący program partnerski Moneymilioner godny polecenia dla osób początkujących jak i już zaawansowanych. 
MoneyMilioner jest międzynarodowym programem partnerskim, którego siedziba jest w Holandii i działa na tamtejszym rynku od 13 lat. W Polsce pojawił się dopiero w 2013 r. dlatego też nie jest tak bardzo popularny przez co o wiele łatwiej będzie promować oferty tego programu partnerskiego, biorąc pod uwagę staż na naszym rynku. 

Zarabianie przez internet w MoneyMilioner obiera się na zbieraniu „wirtualnej waluty” nazwanej perłami, którą w momencie osiągnięcia progu możemy w każdej chwili wypłacić na konto PayPal, bądź konto bankowe. 
1000 pereł – 5 groszy 
5000 pereł – 25 groszy 
100 000 pereł – 5zł 

Osiągając 1 milion pereł ( w okresie miesiąca jesteśmy w stanie tyle wygenerować przy regularnej pracy) otrzymujemy 50 zł, czyli osiągamy próg wypłaty MoneyMilioner !

Jak rozpocząć zarabiać przez internet z MoneyMilioner ? 
To nic łatwiejszego, biorąc pod uwagę, że otrzymujemy codziennie na skrzynkę mailową informację, które należy otworzyć i przeczytać za takie kliknięcie możemy otrzymać nawet 1000 pereł. Dodatkowym bonusem portalu MoneyMilioner jest fakt, że otrzymamy wszelkiego rodzaju porady jak uzyskiwać dodatkowe perły nie skupiając się tylko na wiadomościach e-mail. Właściciele MoneyMilioner organizują wiele ciekawych konkursów dla swoich partnerów przez co mamy szanse otrzymać dodatkową nagrodę. 

DOŁĄCZ DO MONEYMILIONER ZGARNIAJ PRAWDZIWE PIENIĄDZE 

Kiedy decydujemy się na rejestrację mamy trzy możliwości dołączenia - za pośrednictwem Facebooka - za pośrednictwem Google Plus - bądź tradycyjną metodą. W momencie kiedy już tu zrobiliśmy otrzymujesz prezent od MoneyMilioner w postaci 10 000 pereł ! Na sam początek brzmi bardzo zachęcająco ? 
Jak odbierać wiadomości ? Karty zdrapki, bingo, gry 
Na etapie kiedy jesteśmy na portalu MoneyMilioner na pasku bocznym znajdziemy menu z wieloma działami., które należy kilka razy kliknąć. Jeżeli już to zrobimy przechodzimy na pocztę elektroniczną otwieramy wiadomości otrzymane z portalu i na tym kończy się nasze zadanie. Za jednorazowy klik otrzymujesz 1000 pereł. 

Chcesz zarabiać więcej ?

Istnieje jeszcze inna metoda w tym programie partnerskim polega ona na promowaniu samego programu partnerski, a więc nic innego jak polecanie go innym użytkownikom. Za dodanie nowego partner otrzymujesz 8 zł dlatego warto reklamować się na wszelkiego rodzaju forach dyskusyjnych, a także portalach społecznościowych, gdzie mamy szanse trafić do dużej grupy odbiorców. Promowanie musi odbywać się przez specjalnie wykreowany do tego link (informacja poniżej)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz