wtorek, 13 maja 2014

sieć programów partnerskich - ProPartner mega paczka

Postaram się w tym artykule przedstawić trochę informacji na temat zarabiania w internecie z siecią programów partnerskich ProPartner.pl zaletą tego portalu jest fakt, iż zawiera bardzo ciekawe i co najważniejsze niespotykane programy partnerskie na rynku zarabiania przez internet.
ProPartner.pl to przede wszystkim zbiór programów partnerskich, w momencie kiedy zarejestrujesz się, dobierasz sobie portale z którymi zamierzasz współpracować, a następnie generujesz link referencyjny, bądź też gotowy materiał do umieszczenia na stronie, ale to chyba każdy wie ;-) Dlatego też poniżej przedstawię panel po zalogowaniu, z branżami dostępnymi w tej sieci programów partnerskich, może właśnie znajdziesz coś dla siebie i staniesz się jednym z lepszy partnerów
ProPartner.pl. Oprócz reklamowania różnego rodzaju produktów oferowanych przez ProPartner.pl mamy możliwość promowania całego programu partnerskiego, czyli polecamy partnerów, którzy chcą zarabiać w internecie. Za samo polecenie partnera otrzymujemy dodatkowe bonusy, oraz ewentualne prowizje w momencie kiedy osobę, którą poleciliśmy zarobi swoje pierwsze pieniądze (naturalnie osoba, która zarobiła je nie straci części swoich pieniędzy na koszt osoby dzięki której dołączyła do pp ;-) ).
Aby dokonać wypłaty należy uzbierać 200 zł co przy atrakcyjnych programach partnerskich oferowanych przez ProPartner.pl nie będzie stanowiło większego problemu.
Poniżej mały poradnik jak zacząć zarabiać w internecie z siecią programów partnerskich. 
1. Wejdź na stronę ProPartner.pl a następnie rejestracja jako partner, w tym momencie pojawi Ci się opcja wyboru:
 a) Osoba fizyczna
 b) Firma

 2. W momencie kiedy już się zarejestrujemy i potwierdzimy rejestrację poprzez email, logujemy się i przechodzimy do zakładki programy partnerskie i wybieramy dla siebie odpowiedni program partnerski, optymalnie nadający się na naszą stronę, bądź bloga, którego tworzymy.

 3. Na etapie kiedy już znajdziemy swój program partnerski musimy do niego dołączyć klikając „dołącz do programu” przesuwając informację na dół o programie, który wybraliśmy.

4. Ostatnim krokiem jest wygenerowanie linków, bądź materiałów, aby z tego skorzystać należy wybrać opcję „generowanie linków”

To by było na tyle, życzę powodzenia każdemu partnerowi tej ciekawej sieci programów partnerskich, pracując regularnie masz pewność, że osiągniesz sukces.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz