środa, 7 maja 2014

Masz swoje hobby ? Zarabiaj przez internet !

Spotkałeś się zapewne z blogami osób, które zarabiają duże pieniądze przez internet, zapewne zastanawiasz się jak to możliwe ? Jakie trzeba posiadać umiejętności, aby wejść na pewien poziom zarabiania przez internet ? Odpowiedź jest prosta trzeba posiadać własną pasję, na której jesteśmy w stanie generować dodatkowe pieniądze. 
O co w tym wszystkim chodzi ? Weźmy na przykład, że Twoją pasją jest aktywne spędzanie czasu na bieganiu posiadasz w tym kierunku odpowiednią wiedzę, układasz sobie plany treningowe, wykonujesz wszelkiego rodzaju ćwiczenia, lata praktyki powodują, że masz niesamowite doświadczenie, dlatego też czemu by na tym nie zarobić i nie wykorzystać swojej wiedzy tworząc poradnik, bądź kurs? W internecie znajdziesz wiele zapytań powiązanych z powyższą tematyką, być może jest duża liczba osób, które potrzebują pomocy w tematyce, która jest Ci bardzo blisko, warto to wykorzystać ! 

Wiele informacji w internecie jakie można znaleźć są przestarzałe, albo zbyt ogólnikowe, aby pomogły użytkownikowi, dlatego wiele osób decyduje się na wykorzystanie płatnej wiedzy osób, które mają doświadczenie w danej dziedzinie i decydują się na zakup kursu doceniając przy tym Twoją wiedzę. Kolejnym zmartwieniem jest ustalenie ceny sprzedaży naszej „wiedzy” musi ona być adekwatna do naszych umiejętności i obszerności rynku w kraju, bądź danym regionie . Załóżmy, że Twoje doświadczenie jest poparte wieloletnimi praktykami, które nie są spotykane w naszym kraju, wtedy warto wykorzystać swoją oryginalność i sprzedawać swój poradnik po zdecydowanie wyższej cenie, niż to ma miejsce w przypadku, gdy ktoś już wcześniej stworzył podobny kurs.

Uważasz, że podjęcie takiego zadania jest łatwe dla Ciebie ? To nie zwlekaj zacznij działać i zarabiaj po kilka tysięcy miesięcznie. Co jeśli napiszesz już poradnik, bądź kurs i nie wiesz gdzie go promować ?

Możliwe, że mimo napisania poradnika, bądź kursu nie posiadasz odpowiedniej wiedzy na temat tworzenia stron internetowych, bądź marketingu internetowego przez co dotarcie do jakiejkolwiek grupy odbiorców będzie praktycznie niemożliwe i uzyskanie dodatkowego przychodu przejdzie Ci koło nosa, mimo posiadanego już kursu. Nie ma co się przejmować istnieją metody, które pozwolą Ci na promocję Twojego dzieła, bez większego doświadczenia przekonaj się jak to zrobić Po pierwsze zarejestruj się na stronie interkursy.pl jest to portal na którym można sprzedawać własny kurs. Dodajesz swój kurs na stronie, ustalasz cenę, a autorzy wielu blogów czy stron w sieci będą go promować o ile Twój poradnik, będzie dla nich interesującym rozwiązaniem pod względem reklamowym. Masz pytania dotyczące pisania kursów, zapraszam do kontaktu, na pewno z miłą chęcią podzielę się swoimi doświadczeniami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz