poniedziałek, 30 czerwca 2014

MotoMoney zarabiaj z programem partnerskim do 399 zł

Czym jest program partnerski MotoMoney ? 
Program Partnerski MotoMoney polega na promowaniu usług jazdy szybkimi samochodami. Dlatego też trafienie do grupy odbiorców interesujących się daną tematyką jest dużo łatwiejsze. Decydując się na Program Partnerski masz szansę zarabiać na jednej sprzedanej usłudze miesięcznie do 399 pln.

Dlaczego warto zdecydować się promować ten program partnerski ?
1. Duży rynek potencjalnych klientów. 
2. Aż 10% dla Ciebie za każdą sprzedaną usługę. 
3. Będąc jednym z czołowych partnerów masz szanse sam skorzystać z jazdy szybkim sportowym samochodem. 
4. Managerem programu partnerskiego MotoMoney jest znany od wielu lat marketer Lech Baczyński, dzięki czemu możesz liczyć na jego ewentualne wskazówki co do metod promowania usług. 


Aby dołączyć do programu partnerskiego kliknij w link poniżej 

Dołączenie do programu partnerskiego jest w pełni darmowe, co więcej otrzymujesz na samym starcie 20 pln jako bonus. Program partnerski MotoMoney został stworzony specjalnie dla osób chcących zarabiać w internecie. Idealne rozwiązanie dla osób bez doświadczenia!

Jeżeli nie posiadasz strony internetowej, bądź nawet bloga nie martw się ! Jest wiele innych metod promowania usług, między innymi umieszczanie komentarzy z linkiem polecającym usługę na stronach internetowych o tematyce motoryzacyjnej, bądź tez uczestniczenie w rozmowach na wszelkiego rodzaju forach dyskusyjnych. POWODZENIA.

1 komentarz: