środa, 2 października 2013

za10groszy.pl opinie - program partnerski

za10groszy opinie
Portal za10groszy.pl daje nam możliwość reklamowania samego serwisu jak i też strony, na której odbywają się aukcję. Korzystając z programu partnerskiego w momencie kiedy wygenerujesz zarobek możesz je wypłacić, bądź zamienić na bidy i brać udział w licytacjach przedmiotów, które można kupić tak na prawdę za grosze.

Jak działa program partnerski portalu za10groszy.pl ? 
Zasady działania programu partnerskiego są bardzo proste. Polecasz serwis  aukcyjny wykorzystując linki, bądź bannery partnerskie, które są dostępne dla każdego partnera po zalogowaniu się.
Prowizję otrzymujesz w momencie kiedy osoba z Twojego polecenia zarejestruje się w serwisie i zakupi jakikolwiek pakiet bidów (oprócz zakupu poprzez sms). Każde kolejne przebijanie ceny na aukcjach to gwarancja prowizji dla Ciebie. Ponadto możesz generować swoje przychody poprzez budowanie zespołu partnerów i otrzymywać 10% ich zarobków.

Dołączenie do programu jest darmowe (DOŁĄCZ DO PROGRAMU PARTNERSKI). Nie musisz nic sprzedawać, a jedynie promować serwis za10groszy.pl. Im większe będzie wykorzystanie bidów przez osoby zarejestrowane, tym Twoja prowizja będzie wyższa. 

Ile możemy zarobić reklamując program partnerski ? 
Wszystko i wyłącznie zależy od pracy jaką włożymy, tak na prawdę nie ma nic za darmo. Mogę z własnego doświadczenia powiedzieć, że w pierwszej fazie kiedy zdecydowałem się na ten program partnerski specjalnie go nie promowałem stworzyłem bloga napisałem kilka artykułów i zacząłem reklamować się na forach czy pod komentarzami innych osób zajmujących się podobno tematyką, dzięki czemu w pierwszym miesiącu wygenerowałem zarobki w wysokości 850 zł poświęcając temu właściwie 3-4 dni pracy, dlatego też postanowiłem się bardziej zaangażować w ten program partnerski, aby co najmniej zwiększyć swoje zarobki dwukrotnie. Uważam, że serwis za10groszy.pl jest dobrym rozwiązaniem w szczególności jeśli chcemy w dość szybkim czasie wygenerować fajne pieniądze.

Jak reklamować program partnerski ? 
Istnieje wiele możliwości na skuteczne zyskiwanie klientów czy partnerów, chcących zarabiać pieniądze w internecie. Najbardziej skutecznymi, a jednocześnie darmowymi metodami promocji są fora internetowe, prowadzenie własnego bloga, czy też mailing, oczywiście jeśli posiadasz własną listę. Jeżeli masz pytania dotyczące tego programu partnerskie śmiało pisz w komentarzach poniżej ;-)


PRZECZYTAJ WIĘCEJ O PROGRAMIE PARTNERSKIM


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz