wtorek, 1 października 2013

Jak zarabiać w internecie bez własnego produktu ?

jak zarobić w internecie
Przeszkodą do zarabiania w internecie dla wielu osób jest brak pomysłu na produkty czy też usługi jakie mieliby promować, a także sprzedawać. Wiele osób jest bardzo ambitnych chcących zarabiać w internecie, tylko właśnie z tym jednym problemem, brak inspiracji do produktu, który by mieli stworzyć i sprzedawać. Na szczęście jest inna możliwość na zarabianie w internecie... 

A dokładniej dobrym i najlepszym rozwiązaniem wydają się programy partnerskie, dzięki czemu reklamujemy produkty, czy też usługi innych firm, otrzymując przy tym prowizję do 50% w zależności od tego co reklamujemy.


Stworzenie dobrego bloga czy strony pod sprzedaż, gwarantuje korzyści finansowe. Zaletami takiego działania jest to, że otrzymujemy prowizję w dzień czy w nocy, a także w momencie kiedy pracujemy na etacie, jest szansa, że wpadnie trochę dodatkowej gotówki. W skrócie zarabiamy pieniądze dzięki programom partnerskim przez 24 godziny w 365 dni, a ile to już wyłącznie jest zależne od czasu jaki poświęcisz na pracę. 

Programów partnerskich w internecie jest mnóstwo, dlatego też pozwala Ci to indywidualnie, promować każdy rodzaj produktu. Zasadniczo jeśli prowadzisz bloga w tematyce zdrowia, warto zainteresować się programami partnerskimi, które będą oferować produkty, bądź usługi powiązane z tematyką Twojego bloga, dzięki czemu bardzo prawdopodobne, że współczynnik konwersji, będzie wysoki, a na pewno wyższy w przypadku jeśli na stronę o zdrowiu wykorzystałbyś ofertę programu partnerskiego zajmującego się motoryzacją. 

Nie zapomnij o tym, aby promować odpowiednio swojego bloga, między innym  poprzez umieszczanie go w katalogach, stronach osób zajmujących się podobną tematyką, a także istotne jest , aby udzielać się na różnego rodzaju forach internetowych powiązanych z branżą w której działasz, dzięki czemu budujesz potencjalne zaufanie klienta. W internecie mamy również dostęp do różnych darmowych narzędzi, które można wykorzystać do promocji swoich produktów, w tym portale społecznościowe, takie jak facebook, twitter, nie można również zapomnieć o tym, że wideo marketing jest coraz bardziej popularniejszą formą dotarcia do klienta.

1 komentarz: