wtorek, 1 października 2013

Zarabianie na klikaniu w reklamę jakie są efekty ?

reklama w internecie
Jeżeli zainteresowałeś się zarabianiem w internecie, to zapewne słyszałeś o możliwości zarabiania poprzez klikania w reklamę. W tym artykule przedstawi Ci swoją opinię na temat tej metody zarabiania w sieci. Dowiesz się czy osoby, które reklamują tą formę zarabiania czy faktycznie zarabiają, czy tylko wyłącznie reklamują program partnerski. 

W internecie znajdziemy wiele ofert, które dają nam możliwość zarabiania poprzez klikanie w reklamy. Jest co prawda to jakiś sposób na zarobienie pieniędzy, z tym, że z góry odradzam, no chyba, że interesuje Cię monotonne i kilkugodzinne klikanie w reklamy dla zarobienia 100-200 zł w ciągu miesiąca. Sądzę, mimo wszystko, że są lepsze i bardziej rozwojowe formy programów partnerskich. 


Dlaczego nie możemy zarabiać, więcej na klikaniu w reklamy ? 

Wynika to wyłącznie z tego, że większość takich programów partnerskich wprowadza dzienne ograniczenie kliknięć, przez co nie przeskoczymy pewnej normy, nawet jeśli byśmy chcieli pracować więcej czasu. Wiele osób, którzy korzystają a raczej korzystali z tej formy zarabiania zrezygnowała dość szybko nie widząc w tym żadnego potencjału zarobkowego, w porównaniu do czasu jaki trzeba poświęcić na klikanie w reklamy.  
Minusem dołączenia do takiego programu partnerskiego jest to, że w momencie kiedy postanawiasz zaprzestać działanie firma, w której rozpoczynałeś klikanie w reklamy, permanentnie spamuje Ci skrzynkę mailową jest to bardzo męczące w szczególności jeśli ktoś odwiedza codziennie skrzynkę pocztową. 

Reasumując odradzam wam korzystanie z tej metody zarabiania pieniędzy w necie, natomiast jeśli jesteś odmiennego zdania i chcesz spróbować, to pamiętaj, aby dowiedzieć się jak najwięcej o danej firmie zanim się zarejestrujesz, dzięki czemu unikniesz ewentualnych rozczarowań związanych z dołączeniem do takiego programu partnerskiego.

1 komentarz:

  1. WITAM SERDECZNIE I ZAPRASZAM DO REJESTRACJI W NAJLEPSZYM PROGRAMIE PTC 2014 ROKU!!! PEWNY ADMIN W 100% WYPŁACALNY!!! ŁATWO UZBIERAĆ MINIMUM DO WYPŁATY CZYLI 3$!!! ZAPRASZAM DO REJESTRACJI!!!

    http://wad.ojooo.com/register.php?ref=timo7

    OdpowiedzUsuń