wtorek, 1 października 2013

Zarabianie w internecie zakończone porażką

zarabianie w internecie

W różnych aspektach życia zdarzają się nam sytuacje kiedy ponosimy porażkę. Podobnie też jest w biznesie, wiele osób, chcąc rozwinąć swoją firmę, bądź też stworzyć jakikolwiek dochód opierając się na internecie, w momencie kiedy ponosi jedną porażkę poddaje się i zaprzestaje kolejnych działań. 

Hmm, dlatego też można śmiało powiedzieć, że tylko kilku osobom udaje się osiągnąć niezależność finansową, ponieważ mimo porażek, wyciągali wnioski ze swoich błędów i próbowali dwa, trzy, czy cztery razy zanim odnieśli wielki sukces ! 


Dlatego też mogę śmiało z własnego doświadczenia powiedzieć, że w momencie kiedy nasz wielki plan biznesowy upada, albo idzie w zapomnienie mimo ciężkiego wysiłku, nie należy się poddawać, a wyciągnąć wnioski, które w przyszłości bardzo prawdopodobnie pomogą nam uniknąć tego nie miłego uczucia jakim jest porażka, a przy czym większa szansa na to, że odniesiemy następnym razem sukces. 

Mogę Ci tylko poradzić w momentach kryzysowych trzymać się konkretnych zasad: 

1. Czy to życiu czy biznesie są wzloty i upadki. Pamiętaj natomiast o tym, że porażki są tymczasowe i na nich nie kończy się dla Ciebie świat. Dlatego też wyciągnij wnioski z błędów, i działaj na swoją korzyść.

2. Wiele osób w momencie kiedy biznes im nie wyjdzie podchodzi do tego zbyt emocjonalnie, jest to bardzo błędne podejście, ponieważ pozbawia nas racjonalnego myślenia, przez co często nie dokonujemy obiektywnej obserwacji, a także nie poznajmy przyczyn, które wpłynęły na nasze nie powodzenie. Dlatego też musimy pamiętać o tym, że porażka w projekcie nie oznacza, końca naszych możliwości to jest często tylko jeden element, naszego działania. 

3. W momencie kiedy popełniamy błąd, musimy spróbować koniecznie innego rozwiązania, co za tym idzie wzbogacamy swoje doświadczenie, a kiedy mamy coraz większe doświadczenie jesteśmy coraz bardziej stabilniejsi w naszym biznesie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz