wtorek, 28 października 2014

Praca w domu to same zalety

Ty zapewne tego jeszcze nie wiesz, ale na pewno wiedzą to osoby, które zarabiają pracując w domu, że takie rozwiązanie niesie za sobą wiele korzyści. Po pierwsze pracujesz w godzinach unormowanych przez siebie samego, oczywiście samodyscyplina w tym przypadku to podstawa, ponadto nie musisz przebywać często długiej drogi do pracy w szczególności kiedy pada deszcz, czy jest bardzo zimno, czyż nie jest to przyjemne rozwiązanie ? W mojej opinii jest jak najbardziej pozytywne. Jeżeli pracujesz i zarabiasz przez internet wystarczy Ci małe pomieszczenie w domu,w którym masz komputer i dostęp do internetu. 
Jedną z głównych zalet jakie zauważyłam decydując się na pracę w domu to fakt, iż w perspektywie całego roku oszczędzę wiele pieniędzy. Nie chodzi już w tym przypadku o mój czas, który uważam za cenny, ale aspekt finansowy jeżeli policzymy wydatki na dojazd do pracy i powrót z niej, a także ewentualną eksploatację samochodu to będą to spore sumy, które tak na prawdę mogę odłożyć na koncie, bądź zainwestować w "rozbudowanie domowego biura". 
Już na samym początku wspomniałam o samodyscyplinie, ale chciałbym na nią zwrócić szczególną uwagę, ponieważ nie wszyscy ludzie potrafią pracować efektywnie. Spotkałam się z przypadkami osób, które miały problemy z unormowaniem własnego stylu życia prywatnego do zawodowego, przez co oprócz złych wyników finansowych, negatywnie wpływały na swoje życie prywatne, które nie było stabilne. Dlatego istotne jest, aby wziąć ten argument do siebie podejmując się pracy w domu. 
Elastyczne godziny pracy to jedna z tych fajniejszych zalet pracy w domu. Nie jest istotne w jakiej branży pracujesz to TY jesteś swoim szefem i normujesz sobie godziny pracy. Jeżeli jesteś śpiochem to czemu by nie wstać o 8 czy 9 i dopiero po śniadaniu rozpocząć pracę ? Wszystko zależy wyłącznie od Ciebie. Choć osobiście przyznam, że jestem zwolenniczką wstawania dużo porannego, aby swoją pracę zakończyć maksymalnie do godziny 13 przez co później mam dzień wolny dla siebie, a także dla bliskich z którymi spędzam dużo czasu. 
Brak określonych limitów zarobkowych dzięki czemu rzeczywistość jest taka, że ilość zarobków zależy wyłącznie od Ciebie od czasu, który poświęcisz na rozwijanie swojego pomysłu. Może w tym przypadku będę brutalna, ale nic nie ma za darmo nie przykładając się do pracy nie zarobisz zbyt wiele, natomiast jeżeli Twoje podejście będzie ambitne, prędzej czy później zaczniesz zarabiać przez internet.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz