wtorek, 30 września 2014

Podstawowy kodeks zarabianie przez internet

jak zarabiać przez internet
jak skutecznie zarabiać przez internet
Jeżeli czytałeś moje dwa ostatnie artykuły o zarabianiu przez internet to zapewne na dzień dzisiejszy już zacząłeś coś działać między innym przez stworzenie własnego bloga, a także dołączenie do programu partnerskiego, który polecałem jako jeden z ciekawszych. I w tym miejscu muszę Ci przekazać bardzo istotną informację, nie zrażaj się brakiem ruchu na blogu, a co za tym idzie brakiem pierwszych prowizji, ponieważ nie od razu zbudowany Rzym, zapewniam Cię, że systematyczna praca przyniesie Ci korzyści prędzej czy później.

 

Gdy prowadzisz własnego bloga musisz wiedzieć, że: 

1. Należy tworzyć dobrej jakości treść z konkretnym przekazem do użytkowników. Jest to bardzo istotny aspekt, aby zainteresować potencjalnych odbiorców naszą stronę, dzięki czemu budujesz swoje zaufanie i zainteresowanie blogiem. 


2. Nie zapominaj o tym, aby Twój blog był przejrzysty, używaj pogrubień, cytatów, słów kluczowych itp. Ułatwi to odnalezienie interesujących postów osobie, która trafiła na Twojego bloga. 

3. Pamiętaj o dobrze dodawanych linkach referencyjnych na swoim blogu, jeżeli masz taką możliwość maskuj je bądź skracaj. Osobiście przyznam, że nie jestem tego zwolennikiem, ponieważ wychodzę z założenia, że jeśli będę się dzielił swoją wiedzą, a przy tym prezentował programy partnerskie, bądź innymi możliwościami zarabiania przez internet to użytkownik to doceni i zarejestruje się z mojego polecenia w ramach podziękowania za dany artykuł. 

Reklamowanie produktów na blogu 

Jak już wcześniej wspomniałem jeżeli masz swojego bloga i promujesz już jeden z produktów, zadbaj o maksymalny jego rozwój, kiedy już będziesz na etapie zdobywania pierwszych prowizji, nie zapominaj o tym, aby pomyśleć o budowaniu nowych blogów z innymi ofertami co da Ci szanse, na wygenerowanie większych prowizji. Zaznaczę przym, iż należy robić to z rozsądkiem, ponieważ da się zauważyć, że wiele osób chwyta się kilka programów partnerskich naraz, a potem są zrażeni efektami, nie ma co się dziwić, aby osiągnąć sukces należy robić stopniowe kroki, bez pośpiechu.

1 komentarz:

  1. Krótko i na temat. Dobre rady dla żółtodziobów. Najważniejsza zasada to być konsekwentnym w dążeniu do celu i nie poddawać się w połowie drogi :)
    Powodzenia!

    OdpowiedzUsuń