środa, 3 września 2014

Polecaj hosting zarabiaj online !

W tym artykule chciałbym Ci przedstawić ofertę hostingu netbomb.pl dzięki, któremu możesz wykupić tani hosting dla własnej domeny, a przy okazji zarabiać promującej program partnerski. Środki które zgromadzisz możesz wypłacić, bądź też przeznaczyć na opłacenie usług, które wykupiłeś u tego dostawcy. 

Jak należy promować program partnerski ? 

Po pierwsze trzeba się zarejestrować w systemie. Po zalogowaniu przechodzimy do menu moje konto, następnie program partnerski, gdzie znajdziesz już gotowe banery, bądź też linki referencyjne, dzięki, którym będziesz mógł zarabiać w internecie.
Kiedy już wygenerujemy link wystarczy promować hosting, bądź też inne możliwości np. zakup domen, gdzie to robić ? Tak na prawdę gdzie się tylko da.. na swoim blogu, bądź też forach dyskusyjnych powiązanych z tematyką, ponadto nie należy zapominać o portalach społecznościowych. Zaznaczam przy tym, aby to odbywało się z rozsądkiem, bo jak wiadomo spam na promocję wpływa bardzo źle!

Wieczne prowizje za każdego partnera 

Za złożenie zamówienia i opłacenie usług hostingowych zarabiasz 10% od każdego użytkownika. Istotnym faktem jest to, że dany użytkownik już na zawsze pozwoli Ci zarabiać, jeżeli będzie w kolejnych latach korzystał z tego hostingu, wtedy też masz pewność budowania stałego i trwałego dochodu! 

Wypłacaj zarobione pieniądze 

Kiedy już osiągniesz próg wypłaty w tym przypadku 200 zł masz możliwość ich wypłacenia, bądź też jak wcześniej wspomniałem przeznaczenia na opłaty hostingu ( jeżeli zdecydowałeś się wykupić u tego dostawcy, a uważam, że jest to oferta bardzo atrakcyjna w porównaniu z znanymi markami na rynku na pewno wiele można zaoszczędzić). 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ KORZYSTAJ Z HOSTINGU I ZARABIAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz