środa, 27 sierpnia 2014

Zarabiaj w internecie: kurs dla początkujących

Ze względu na duże zainteresowanie zarabianiem przez internet postanowiłem stworzyć mały kurs, bądź też poradnik zwał jak zwał ;-), mający na celu pomóc rozpoczęcie pracy przez internet wszystkim nowym użytkownikom interesującym się tematyką.
Poniżej przedstawię kilka ciekawych informacji na temat tego jak rozpocząć działanie w internecie.

Po pierwsze stwórz własnego bloga bądź też strony.

Rozpoczynając swoje działanie w internecie warto się skupić przez pierwszy okres na darmowych platformach blogowych np. blogspot.com założenie bloga nie jest sprawą skomplikowaną, ale mimo wszystko w jednym z kolejnych artykułów postaram się o tym napisać kilka słów.
Natomiast jeżeli jesteś chętny stworzyć własną nazwę strony, poprzez rejestrację domeny to z własnego doświadczenia na dobry początek mogę Ci polecić ehost.pl zakup domeny .pl wynosi nie więcej niż 10 zł, niestety dodatkowo musisz wykupić hosting na którym domenę należy utrzymywać jest to wydatek w skali rocznej od 100 zł - 500 zł zależy gdzie taki hosting wykupisz, dobrym i tanim rozwiązaniem jest netbomb.pl z którego sam korzystam na kilku swoich mniejszych stronach i nie narzekam. 
Dlaczego warto decydować się na posiadanie własnej domeny i hostingu ?
Po pierwsze budujesz swoją markę pod określoną nazwą domeny, po drugie masz pewność, że z dnia na dzień nikt nie usunie Twojej strony z internetu, niestety platformy blogowe mają taki minus, iż nie do końca Ty jesteś właścicielem swojego bloga, przez co w każdej chwili bez podania przyczyny może zostać on usunięty.

Decyzja należy wyłącznie do Ciebie - jeżeli mierzysz ambitnie i piszesz bardzo ciekawe artykuły warto zdecydować się na drugi wariant, natomiast w przypadku jeśli zamierzasz stworzyć bloga z kilkoma krótkimi notkami to w tym przypadku polecam darmowe blogowanie.

Po drugie zacznij pokazywać się w internecie

Aby zacząć zarabiać przez internet trzeba posiadać odpowiednio liczbę odbiorców niestety w wielu przypadkach jest to problem nie do przejścia, ale nie martw się cierpliwość popłaca!
W momencie kiedy Twój blog istnieje już 3-4 tygodnie i posiada kilka interesujących wpisów warto rozpocząć jego pozycjonowanie..jak to robić ? 
- Reklamuj się na innych blogach o podobnej tematyce.
- Udzielaj się na forach dyskusyjnych (umieszczając stopkę w swoim profilu).
- Zawieraj znajomości poprzez Google Plus, dzięki czemu osoby, których strony polubisz zainteresują się również Twoją stroną.
- Umieszczaj posty na portalach społecznościowych.
- Komentuj wszelkiego rodzaju artykuły, które Cię interesują przy tym zostawiając link do swojego bloga ( oczywiście o ile nie jest to zakazane).
- Dodawaj strony do darmowych katalogów.
- Ponadto jeżeli będziesz bądź jesteś już osobą nieco zaawansowano warto zainteresować się programem seolight, które znacząco wpływa na pozycjonowanie bloga.
Jak widzisz promowanie się w internecie nie je sprawą skomplikowaną jedyne co musisz posiadać to konsekwencję działanie, a także cierpliwość, każdy rozpoczynający swoją przygodę z blogowaniem nigdy od razu nie był na samym szczycie.. jak to mówił był trener reprezentacji Polski w piłce Nożnej Leo Beenhakker "step by step" :)

Jak pisać artykuły, aby zainteresować czytelnika ?

Na początku istotne jest, aby pisać artykuły, które zawierają słowa kluczowe (o słowach kluczowych napisze w innym oddzielnym artykule) oczywiście z umiarem, aby tekst był spójny, ciekawy, a także miły do czytania. Warto pisać teksty posiadające więcej niż 2000 słów, dzięki czemu Twój blog będzie bardziej "szanowany" przez wyszukiwarkę Google.
Natomiast jeżeli nie masz weny do tworzenia artykułów regularnie warto raz na jakiś czas zlecić napisanie takie artykułu na textmarket jest to bardzo dobre rozwiązanie w szczególności w okresie letnim, kiedy każdy chce wypocząć i nie ma zbyt dużo czasu, aby regularnie zajmować się blogiem.

Szukasz dodatkowych sposobów zarabiania przez internet ?Zapoznaj się z kursem, który miał znaczący wpływ na moją przyszłość i działanie w marketingu internetowym. Wiedza to podstawa do skutecznego działania w internecie! Zobacz jak uzyskiwać dodatkowy przychód.

JAK W PROSTY SPOSÓB ZARABIAĆ NA BLOGU, A TAKŻE JAK WYKORZYSTAĆ PROGRAMY PARTNERSKIE - HIT NAJLEPSZY KURS INTERNETOWY!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz