środa, 27 sierpnia 2014

Skracanie linków: zarabiaj przez internet z FireCash.org

FireCash.org w chwili obecnej jest chyba najbardziej optymalnym portalem PPA cieszącym się bardzo dużą popularnością wśród użytkowników. Zapewne zastanawiasz się czym jest PPA ? jest to skrót od trzech słów Pay Per Action czyli krótko mówiąc w momencie kiedy zdecydujesz się udostępnić plik poprzez FireCash użytkownicy będą musieli wypełnić, krótką ankietę (w tym przypadku), dzięki czemu na Twoje konto wpadnie kilka $ (oczywiście ich rozmiar zależy wyłącznie od dwóch istotnych czynników między innymi od ilości pobrań, a także wielkości pliku, który udostępniamy).


ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ I SPRAWDŹ JAK DZIAŁA FIRECASH


Kilka istotnych informacji na temat FireCash:

1. Jak uploadować plik na serwer ?
Po zalogowaniu się w FireCash przechodzimy do sekcji Menadżer zadań --> Standardowy Upload. I to by było na tyle, natomiast jeżeli chcemy zobaczyć swoje wgrane pliki wchodzimy w zakładkę Menadżer plików.
2. Jak warto promować pliki wgrane na FireCash ?
Wybór metody promocji pliku, który chcesz reklamować i polecać innym zależy wyłącznie od Ciebie, jeśli tworzysz specjalnego rodzaju dodatki, hacki do gier czy wszelkiego rodzaju portali, warto je promować poprzez stworzenie wideo dla portalu YouTube,  natomiast w przypadku, jeżeli chcesz przesłać znajomym paczkę zdjęć z ostatniej imprezy, warto udostępniać link na portalach społecznościowych gdzie masz gwarancję dużych pobrań.

Dodatkowo zarabiaj poprzez promocję FireCash za każdego poleconego użytkownika otrzymujesz 10% jego zysku. Otwarcie przyznam, że osobiście polecam liczyć wyłącznie na siebie poprzez tworzenie interesujących plików do pobrania, większa gwarancja wielu $$$ !!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz