czwartek, 28 sierpnia 2014

Zarabiaj w internecie z Cupsell.pl

Czym jest Cupsell.pl ? nie jest to nic innego jak portal na którym można tworzyć koszulki z własnym nadrukiem, a jednocześnie je sprzedawać i zarabiać na tym. Sprzedaż koszulek w Cupsell.pl jest z góry narzucona i wynosi maksymalnie do 39 zł, dlatego też, aby zarabiać konkretne prowizję warto narzucić swoją dodatkową kwotę może to być 5zł więcej, ale nawet i 50 zł jeżeli czujesz się na siłach, aby sprzedać konkretne koszulki z interesującym nadrukiem.

Decydując się na współpracę z Cupsell.pl masz pewność, że nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów z tym związanych (jedynie swój cenny czas poświęcisz na promocję). Kolejną zaletą jest fakt, że Twoim zadaniem jest wyłącznie jak wyżej wspomniałem promocja produktu, inne aspekty związane z przesyłką, tworzeniem koszulek (fizycznie) to wszystko za Ciebie realizuje portal Cupsell.pl.

Minusem wydaje się wyłącznie fakt, iż koszulki z nadrukiem znajdziemy w zdecydowanie mniejszej cenie na takich portalach jak Allegro, natomiast nie zmienia to faktu, że znajdą się chętni, którzy będą skłonni zapłacić więcej za daną koszulkę, w szczególności jeżeli promujemy się intensywnie i co najważniejsze efektywnie zarobki są w stanie się pojawić już po kilku dniach od stworzenia swojej koszulki na Cupsell.pl.

Dołącz do Cupsell.pl


W momencie kiedy stworzysz koszulkę automatycznie utworzy się Twój link referencyjny, dzięki czemu każdego przekierowanie z tego linku do sklepu i złożenie zamówienia zapewnia Ci dodatkowo kasę.

Wypłata minimalna w tym programie partnerskim wynosi 100 zł, więc nie jest trudna do zrealizowania.

Poniżej możesz zobaczyć panel tworzenia właśnie takich koszulek, a także krótkie info dotyczące jakości tej koszulki.
cupsell zarabianie przez internet

Dołącz do Cupsell.pl i zarabiaj prowizję

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz