niedziela, 31 sierpnia 2014

Dlaczego warto zarabiać przez internet ?

Z każdym kolejnym rokiem rozwój internetu jest coraz większy, dlatego też dzięki technologii mamy teraz możliwość rozpoczęcia działalności gospodarczej, a także zarabiania pieniędzy przez internet nie wychodząc z domu, a przy tym decydując o tym o której wstajemy, ile pracujemy. Czy nie jest to przyjemne rozwiązanie ? Jeżeli jesteś osobą, która lubi wstawać dzień w dzień o godzinie 6 rano, bądź nawet wcześniej  i dojeżdżać do pracy stojąc w korkach, bądź zatłoczonym autobusie, po prostu przestań czytać w tym momencie, ponieważ zapewne nie zależy Ci na tym, aby zmienić jakość swojego życia …

Oto 5 głównych korzyści jakie daje nam zarabianie przez internet:
1.Dużo wolnego czasu
Według przeprowadzonych badań przeciętny Polak, spędza 51 min dziennie w drodze do pracy. Jest to 221 godzin rocznie !! czyli nieco ponad 9 dni jest przez nas zmarnowane, ta liczba jest jeszcze większa w szczególności dotyczy ona większych miast, gdzie dość często w godzinach porannych, a także popołudniowych występują niesamowite korki. Praca w domu pozwala nam wykorzystać w odpowiednim sposób, ten czas który tracimy na dojazdy do pracy.
2.Bądź swoim szefem
Zapewne wiele razy Ci się zdarzyło za plecami narzekać na szefa, ale mimo wszystko dalej pracowałeś ponieważ zależało Ci na tym etacie, wszelkiego rodzaju niedogodności szły na bok. Ponadto mimo, że się starasz, często szef Cię krytykuje bo po prostu wynika to z waszej niechęci do siebie, a że on ma „władzę” to może więcej, niestety. Zarabiając w internecie nie musisz mieć nad sobą nikogo kto będzie Ci dawał terminy, narzucał ile zarobisz..to wszystko zależy od Ciebie ile czasu chcesz poświęcić na dany projekt, a także ile chcesz zarobić.
3.Elastyczny czas pracy
Tradycyjnie w pracy na etacie musisz spędzać 8 godzin, co niektórzy nawet 12, a do tego otrzymujesz zbyt niską pensję, bądź też masz narzucane dni pracy, przez co często koliduje Ci z innymi ważnymi planami. Zupełnie jest inaczej pracując w domu przez internet, gdzie o swoim czasie pracy, a także zarobkach sam decydujesz.
4.Korzyści podatkowe
Twój dom staje się w Twoim biurem, co oznacza, że możesz odliczać podatki związane z internetem, urządzeniami, które wykorzystujesz w pracy, możesz ponadto odliczyć swoje oprogramowania, książki, prenumeraty itp.
5.Mniejszy stres
Kiedy pracujesz na etacie jesteś narażony dość często na stres, oczekiwania wykonania pracy na czas, bądź też przygotowanie się do ważnego spotkania biznesowego wpływa na nas bardzo często negatywnie. Pracując w domu ograniczasz ten stres optymalnie.
Moim zdaniem praca w internecie opiera się w dużej mierze jak zwykła praca na etacie, z tą różnicą, że tu masz większą kontrolę nad tym co robisz i sam decydujesz ile osiągniesz;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz