wtorek, 28 października 2014

Pisanie artykułów wysokich lotów pod SEO

Pisanie specjalnych tekstów seo czyli takich, które idealnie wpływają na pozycjonowanie jest bardzo popularne wśród osób chcących zarabiać przez internet. Zapewne zadasz sobie pytanie co mają one wspólnego z pracą chałupniczą ? Powiem Ci, że bardzo wiele i jest to metoda na, której będąc choć w minimalnym stopniu kreatywnym, można wygenerować zysk pracując w domu, bez konieczności odwiedzania biura firmy itp. 
Pisanie tekstów seo jak już wspomniałem jest bardzo popularne dlatego też na tworzenie takich treści jest bardzo duże zapotrzebowanie, polega to na przygotowaniu takich materiałów dla prywatnych właścicieli stron konkretnych tematycznie, bądź też klasycznych portali informacyjnych. Jeżeli posiadasz wiedzę w jakiejś dziedzinie możesz tworzyć właśnie taką treść i ją sprzedawać osobom zainteresowanym. 
Z własnych doświadczeń wiem, że jest rzesza osób, która pragnie aby dla nich napisać teksty tematyczne, ale też są tacy co potrzebują zwykłej treści, która będzie miała w sobie jakiś sens, a przy okazji nie będzie zawierać żadnych błędów ortograficznych itp. Warto zaznaczyć przy tym, iż zarobek zależy wyłącznie od autora tekstu z dwóch powodów, po pierwsze jakość danego tekstu, która jest bardzo ceniona i można na niej zarobić dużo więcej, niż zwykłe poprawne treści, drugim istotnym aspektem jest ilość takich tekstów, jeżeli jesteś w stanie napisać dziennie 8-10 takich artykułów możesz mieć pewność, że praca w domu przyniesie Ci zadowalające wyniki finansowe. 
Dlatego podkreślam, iż ta metoda pracy chałupniczej sprawdza się i pozwala zarobić. W chwili obecnej za 1200 znaków, jesteśmy w stanie otrzymać 1,30 zł w górę (jest to mniej więcej połowa kartki A4). W związku z tym otrzymując 10 zleceń dziennie nie koniecznie po sugerowanej wyżej cenie, bo może być zdecydowanie większa jesteśmy w stanie zarobić dziennie nawet do 25 zł za kilka godzin pracy myślę, że takie rozwiązanie jest jak najbardziej zachęcające, biorąc pod uwagę fakt realizacji wielu takich zleceń w miesiącu.
Istnieje wiele portali gdzie można szukać zleceń, natomiast bardzo popularnym serwisem jest zlecenia.przez.net który polecam każdej osobie, która chciałaby zarabiać w ten sposób.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz