wtorek, 6 maja 2014

Na czym zarabiać w internecie ?

Wielu użytkowników coraz częściej zadaje pytanie na czym zarabiać w internecie ? Odpowiem, że zarabiać w internecie można praktycznie na wszystkim, kwestią jest tylko to ile zarobimy, zależy to między innymi od czasu który posiadamy i chcemy poświęcić na dbanie o swój internetowy biznes. 
A więc zarabiać w internecie można poprzez: 
Ankiety – zarabianie polega na wypełnianiu ankiet, które organizowane są co jakiś czas za wypełnienie takiej ankiety jesteśmy w stanie otrzymać od 2 do 20 zł. Niestety śmiało mogę powiedzieć, że górna stawka jest tylko zwykłym chwytem marketingowym
, średnia jaką jesteśmy w stanie zarobić to 9-12 zł, ale biorąc pod uwagę, że wypełnienie takiej ankiety nie zabiera więcej niż 45 min, to suma nie wygląda źle, przy wypełnieniu kilku ankiet w ciągu miesiąca jesteśmy zarobić nawet do 50 zł miesięcznie jako dodatkowego dochodu. Biorąc pod uwagę, że nic nie wkładamy od siebie jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, w końcu zawsze jest lepiej mieć trochę dodatkowych pieniędzy niż ich nie mieć.W innym z artykułów opisywałem gdzie takie ankiety można znaleźć, jeśli jesteś zainteresowany kliknij TUTAJ.
Prowadzenie własnej strony bądź bloga – jest to chyba najbardziej popularna forma zarabiania przez internet. Przeglądając wiele stron internetowych w ostatnim czasie zauważyłem, że reklamy występują na prawie każdej stronie, czy blogu. Mając grupę odbiorców warto korzystać z Google Adsense, bądź reklamowania produktów różnych marek, które istnieją na rynku i posiadają własny program partnerski. Istotne jest, aby pisać treści, które są skuteczną radą dla innych użytkowników przez co mamy szanse systematycznie zwiększać ruch na naszej stronie, a co za tym idzie zwiększać zarobek. Uzyskanie przychodu z takiej formy wymaga czasu nawet do pół roku regularnej pracy. Stworzyć stronę możemy poprzez darmową platformę blogową, bądź też przez rejestracje własnej domeny, a także hostingu, gdzie opłaty roczne wyniosą nie więcej niż 200 zł, biorąc pod uwagę, iż strona zostanie prawidłowo zrobiona pod zarabianie w internecie zainwestowane pieniądze zwrócą się nam z nawiązką. 
Freelancing – chyba najbardziej obszerna forma zarabiania przez internet. Polega na szukaniu zleceń z umiejętnościami, które posiadamy między innymi tworzenie stron internetowych, pisanie artykułów, robienie zdjęć, czy zaawansowana obsługa programów graficznych. W Internecie dostępnych jest wiele stron gdzie możemy takie ogłoszenie zamieścić, bądź poznać oferty przedstawione przez naszych potencjalnych pracodawców. Korzyścią takiego działania wydaje się być fakt, że podejmujesz się tylu zleceń na ile czas Ci pozwala, więc jeśli pracujesz na etacie możesz tak dostosować swoją dodatkowo pracę, że wykonanie zlecenia nie będzie stanowiło problemu. 
Zarabianie przez internet marzy się każdemu, w szczególności młodym osobom i bardzo dobrze jest to świetne rozwiązanie na znalezienie dodatkowego dochodu, w szczególności jeżeli posiadamy odpowiednie do tego umiejętności.Zasada działania jest bardzo prosta im wiesz więcej, tym więcej zarobisz, co nie zmienia faktu, że nawet osoba, która nie ma kompletnie doświadczenia poprzez swoją regularną pracę zacznie zarabiać coraz to więcej!

1 komentarz:

  1. Również polecam prowadzenie bloga. Nie jest to tak trudne, jak na początku się wydaje, można znaleźć wiele porad jak to robić. I co również chyba ważne jak pieniądze: daje to mnóstwo satysfakcji!

    OdpowiedzUsuń