wtorek, 2 września 2014

UPLOADING udostępniaj pliki i zarabiaj w internecie !

Uploading to idealne miejsce na zarabianie przez internet, w szczególności jeśli nie posiadamy zbyt dużego doświadczenia, a chcemy zarobić swoje pierwsze złotówki wykorzystując internet. Istnieje wiele serwisów, które dają możliwość dodawania plików, za których pobieranie zarabiamy, jednym z nich jest Turbobit.net.

Podstawą działania jest rejestracja na turbobit.net 


Jest to bardzo banalne działanie na którym nie będę skupiał większej uwagi, myślę, że nie warto w każdym artykule pisać, jak wygląda rejestracja, biorąc pod uwagę, że w ostatnim z nich opisałem jak ona przebiega.


W momencie kiedy już się zarejestrujesz możesz już dodawać swoje pliki, na dwa różne sposoby:
- z wykorzystaniem przeglądarki (najbardziej popularna metoda przez użytkowników).
- z wykorzystaniem FTP ( wysyłamy pliki na serwer poprzez program np. FLASH FXP).

Od siebie mogę powiedzieć, że warto uploadować pliki, które będą się cieszyć dużo popularnością jakie ? między innymi patche, trainery, hacki itp. tego użytkownicy najczęściej szukają w internecie do pobrania, oczywiście warto pamiętać, aby te pliki były Twoje, w innym wypadku jest to łamanie praw autorskich ;-)

Oczywiście stworzenie każdego z powyższych plików nie powinno stanowić problemu, w szczególności jesteśmy fanami jednej z gier, gdzie możemy stworzyć coś co przyda się innym użytkownikom.

Aby zarabiać więcej w internecie warto zadbać o odpowiednią promocję, między innymi portale społecznościowe, materiały wideo na youtube itp. mamy gwarancję, że trafimy do większej liczby odbiorców, a co za tym idzie więcej zarobimy kasy.

WYPŁATY REALIZOWANE SĄ RAZ W MIESIĄCU ZA 1000 POBRAŃ OTRZYMUJEMY 50$


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz